У сучасному світі вважається, що кожна середньостатистична людина має відчувати баланс ⚖️ в усьому та виділяти свій час на: роботу, підробітки, сім'ю, дітей (якщо вони вже є), особисті справи та хобі, друзів ну і відпочинок (якщо залишиться).
Ми так сильно хочемо встигнути все, але коли встигаємо отримуємо мало задоволення від процесу та результатів. Отож, як можна виділяти час на велику кількість справ і не вигоріти вже через тиждень? Відповідь та конкретний план дій описано нижче👇
🌿 Що робимо?
1️⃣ Вчимось робити якісно одну справу.
Братись за всі справи одразу — це як почати жонглювати 5/10-тьма м'ячами одночасно без практики.
🤔 А що якщо спробувати з одного м'яча і поступово додавати інші? Відчути м'яч в руці, його вагу, м'якість, спробувати підкидати на однакову висоту, перекинути з руки на руку, та робити це усвідомлено!
💡Завдання. Оберіть одну сферу свого життя та поставте одну ціль (щось, про що ви давно мріяли, але не здійснили), час на її виконання та рухайтесь вперед! Перший час ця задача буде займати 80% вашого життя, і всього 20% залишиться на все інше, але це тільки початок.
2️⃣ Автоматизація та делегування.
💡 Задайте собі питання: Чи можливо зробити так, щоб перша справа забирала не так багато часу? Як можна покращити процеси, що можна делегувати іншим? (наприклад, введення здорового харчування у раціон сім'ї: складати список їжі на тиждень/два вперед та замовляти її онлайн; делегувати готування на когось іншого).
3️⃣ Додаємо другу сферу, другий м'яч.
Але це не означає, що перший м'яч ми відпускаємо і перемикаємо увагу повністю на другий. Ні! Коли перша справа не потребує 80% часу та більш менш врегульована можна додати другу.
💡Якщо чекати доки перша справа перестане приносити турботи аби взятись до наступної — час ніколи не наступить, потрібно пробувати.
4️⃣ Забираємо все зайве з життя.
Чи є сфери, які так і просяться займати весь ваш вільний час, але нічого у відповідь не приносять?
💡Спробуйте виписати всі справи, якими ви займаєтесь кожного дня та дати їм оцінку від 1 до 10 (шкали продуктивності та задоволення). Чи є щось, що не дає вам ні одного ні іншого? Для чого ця діяльність вам? Чи є щось, чим ви хотіли б замінити її?
5️⃣ Сім разів відміряти та відрізати.
Для того аби кожен наступний крок (наступна сфера) приносив результат та задоволення важливо прописати як і коли можна вважати цю ціль досягнутою? Ваша ціль має звучати конкретно (не стати успішним, а заробляти мінімум 3000$ до 25.06.2020), тут є і дедлайн і цифри й конкретика, що допоможе оцінити результат в перспективі.
💡Перевірте свою ціль на актуальність/доступність (чи можлива вона для виконання, чи реальна)/ конкретність/ вимірювальні то (скільки заробляти, скільки подій організувати тощо). Перепишіть свої цілі у сферах на такий лад.
🎁 Бонусна практика!
Пропоную візуально зобразити весь час як 100% та відмітити сфери життя (або всі проєкти) та % вашого залучення до них (сфери можуть бути інші, я написала, як на мене, основні). Приклад діаграми нижче, за допомогою неї ви зможете зрозуміти який реальний стан речей, та що б ви хотіли змінити. Після цього задайте собі питання: "ЯК?".
Отож, важливо зрозуміти, що ми не можемо встигнути все й одразу, але нам під силу встигнути все поступово, залежно від пріоритету та актуальності.
Якщо вам складно виділяти пріоритети, знаходити сфери життя, які хотілось би реалізовувати; вам складно зрозуміти себе і чого ви хочете; ви часто відчуваєте втому та нудьгу — розібратись в собі можна на індивідуальних консультаціях!
🤯 Зараз діє знижка 20% від вартості першої консультації, можливо настав час наважитись та змінити своє життя?
✍🏻 Записатись на сесію можна тут або за номером телефону 0969574565.