Публічна оферта

Договір публічної оферти (приєднання) про надання інформаційно-консультаційних послуг

Фізична особа – підприємець Панасюк Анастасія Романівна, що надає консультативні послуги та здійснює інші види діяльності у сфері охорони здоров'я, керуючись ст.ст. 634, 641, 644 Цивільного кодексу України, робить публічну пропозицію (публічну оферту) Клієнтам, які бажають отримати інформаційно-консультаційні послуги, укласти Договір про надання послуг (далі за текстом - Договір).

Фізична особа – підприємець Панасюк Анастасія Романівна та особи, які до неї звертаються про надання інформаційно-консультаційних послуг (Клієнти), надалі за текстом договору разом іменуються – «Сторони», а кожна окремо – «Сторона».

Акцепт (прийняття) Публічної оферти вчиняється Покупцем у порядку, який визначено в цьому Договорі. Внаслідок прийняття (акцепту) Клієнтом цієї публічної оферти Договір вважається укладеним.

1. Загальні положення

У момент реєстрації на сесію з психологом необхідно вказати в реєстраційній формі Ваше Ім'я та e-mail, номер телефону, проблему / повідомлення з яким ви звертаєтеся.

Мета, з якою ці дані необхідні:

Ваше Ім'я застосовується для особистих звернень до Вас, а e-mail необхідний для проведення розсилки, новин, корисної інформації та комерційних пропозицій.

Зазначені вами Ім'я та e-mail ні за яких умов не передаються третім особам, крім випадків, передбачених законодавством. Ця інформація зберігається на захищених серверах Mailchimp, AWS і використовується відповідно до його політикою конфіденційності.

Також, при необхідності, ви можете відключити розсилку в будь-який момент, видаливши з нашої бази Ваші контактні дані. Для цього в кожному отримуваному вами листі є спеціальне посилання, на яку Вам необхідно клікнути для відписки від розсилки.

Як використовуються особисті дані:

На сайті your-safe-place.com використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics.

Саме за допомогою збору цих даних ми аналізуємо дії відвідувачів і роботу сайту, з метою його оптимізації і поліпшення функціональних можливостей.

При необхідності в будь-який момент Ви зможете поміняти налаштування вашого браузера, з метою блокування всіх файлів cookie, або оповіщення про їх відправку. При цьому слід пам'ятати, що після такої перенастроювання браузера деякі функції і сервіси сайту не зможуть працювати в повному обсязі.

Способи захисту особистих даних:

Для захисту Вашої особистої інформації, зазначеної на нашому сайті, ми використовуємо різні заходи безпеки: адміністративні, технічні та управлінські. Також, ми слідуємо різним міжнародним стандартам контролю, які спрямовані на роботу з особистою інформацією.

Кожен співробітник, який працює в нашій компанії, ознайомлений з нормами, інструкціями контролю та Повідомлення про конфіденційність. І, незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, все ж рекомендуємо вам самим вжити всіх необхідних заходів безпеки під час перебування в Інтернеті. Наш веб-сайт захищений від несанкціонованого використання вказаної Вами інформації, однак, ми не можемо дати гарантію, що наші заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій.

З будь-яких питань, що виникли у вас, можете зв'язатися з адміністратором сайту, написавши йому листа на e-mail: [email protected]