Сімейний психолог онлайн

Сімейний психолог онлайн

За допомогою до психолога звертаються пари та члени сім’ї, що переживають кризу. Коли постійно конфліктують між собою, не чують потреби одне одного та не можуть дійти згоди самостійно, коли у парі відбулась зрада але обидві сторони бажають зберегти свої стосунки/сім’ю, відчувається емоційна холодність одного або обох у парі, коли пара віддаляється одне від одного чи знаходяться під загрозою розлучення.

Кому підійде сімейне консультування?

Звісно обіцяти, що після однієї консультації всі проблеми вирішаться і партнер буде таким, яким ми би хотіли, не можна. Це клопітка та довга робота, де кожен викладається та бере свою частку відповідальності за процес терапії.

Сімейне консультування можливе тоді, коли обидві сторони погоджуються відвідувати сесії.

Що зміниться після відвідування сімейних консультацій?

Виявити та усвідомити свої потреби у стосунках (що кожен із членів сім’ї хоче від цих стосунків), можливі варіанти їх задоволення. Вміння розуміти такі переживання як образа, вина, злість. Усвідомлення, що провокує ці емоції та як екологічно для партнера можливо їх висловити (підбирання форми).

Ви навчитесь обговорювати проблеми замість образи та гри в “мовчанку”, розмовляти, а не сваритись, слухати та чути свого партнера, відчувати дистанцію з ним: віддалятись коли це потрібно та відчувати справжню близькість.

З якими проблемами можна звернутись на сімейне консультування?

Якщо у ваших стосунках:

  • постійні конфлікти
  • охололи почуття
  • конфлікти в стосунках між: батьком та дорослою дитиною, дорослими братами чи сестрами
  • незадоволеність сексуальних потреб у парі
  • зрада
  • загроза розлучення

Ви можете вже сьогодні розпочати свій пошук та роботу з перепонами в стосунках, що не дають вам відчувати ці відносини ресурсними та щасливими для обох.

ЦІНА:
star
Консультація (90 хвилин)
100 €