Контракт для роботи з психологом

Сеттинг

 1. Тривалість однієї індивідуальної сесії 50 хвилин; однієї парної консультації 90 хвилин.
 2. Одна консультація має точковий ефект, вирішує поверхнево якусь конкретну вашу проблему. Ми обговоримо Ваші питання, я дам зворотний зв'язок по ньому та, необхідні, на мій погляд, рекомендації.
 3. Чотири та більше консультацій будуть корисні для вас, якщо ви зацікавлені в глибшому ефекті, що зачіпають більшу кількість сфер у вашому житті (чоловічо-жіночі; дитячо-батьківські стосунки, питання самореалізації, самовизначення, особистісні кризи й так далі (повний список запитів, з якими працюю в розділі “Послуги”)).
 4. Час наших зустрічей ми визначаємо на першій сесії й надалі його рекомендується зафіксувати. Конкретну годину можна змінити, якщо в цьому є необхідність.
 5. Скасування або перенесення зустрічі повинна бути мінімум за добу (24 години) до вашого, затвердженого часу. У цьому випадку оплата автоматично переноситься на наступний раз. Наприклад, якщо наша зустріч призначена на 10:00, 20 вересня, то скасувати її потрібно не пізніше 10:00, 19 вересня.
 6. Якщо ви скасували зустріч пізніше цього терміну (наприклад, 19 вересня о 12:00), оплата пропущеної зустрічі не переноситься на наступний раз - тобто Ви оплачуєте пропущену сесію. Це правило забезпечує Вашу відповідальність за присутність у нашій роботі.
 7. Якщо я з якихось причин не з'явилася на нашу зустріч у призначений день і годину без попередження, то наступна наша зустріч буде для вас безкоштовною. Це моя відповідальність за мою присутність в нашій роботі.
 8. Важливо розуміти, що якщо Ви спізнюєтеся до призначеного часу, наша зустріч коротшає на довжину вашого запізнення. Якщо спізнююся на нашу зустріч я, то зустріч продовжується на довжину мого запізнення.

Онлайн-консультація

 1. Консультації проходять у месенджері на платформі Facebook або Viber. Клієнт має обрати ізольоване безпечне для спілкування приміщення без присутності інших людей. Це не може бути громадське місце: кафе, парк або сквер, оскільки там є багато факторів відволікання уваги.
 2. Сеттинг та оплата пропущених онлайн-консультацій не відрізняється від очних (див. 1 част. цього договору).

Основні правила для роботи

 1. Правило “Стоп”. Якщо ви відчуваєте, що якась конкретна тема, мої питання для вас є неприємними, викликають негативні переживання, біль та страждання, з якими наразі неможливо впоратись, ви можете зупинити мене без пояснення причин.
 2. Заборонено змінений стан свідомості (алкогольне, наркотичне сп'яніння тощо). Якщо ви приходите на сесію в такому стані ми не працюємо, але сесія оплачується у повному обсязі.
 3. Якщо в момент початку нашої роботи ви знаходитесь у важкому емоційному стані, отримуєте спеціалізовану, в тому числі медикаментозну, допомогу, повідомте мені про це.
 4. В ході проходження отримання психологічної допомоги (консультування) ми з вами домовляємося, що ви не вживаєте спроб завдати собі шкоди, тобто, не займаєтеся свідомим покаліченням себе.
 5. У будь-який момент ви можете завершити консультації. Обов'язкова хоча б одна завершальна зустріч. Якщо є опір, наприклад не хочеться приходити, все одно важливо провести зустріч, де ми разом працюємо з опором. Тоді або завершуємо, або вчимося обходитися з почуттями які «ховаються за опором».

Оплата

 1. Оплата консультації відбувається за 24 години клієнтом на розрахунковий рахунок у повному обсязі аби підтвердити свою присутність на запланованій сесії.
 2. За проведені консультації не передбачено повернення коштів, оплата проводиться за мій встановлений та узгоджений з клієнтом час. Якщо вам щось не сподобалось під час сесії ми обговорюємо це на наступній консультації.
 3. Раз на рік я переглядаю вартість консультацій (не більше ніж на 15%). Попередження про підняття ціни відбувається за місяць, після чого я готова це обговорювати в індивідуальному порядку з кожним клієнтом.

Додаткові консультації

 1. Всі спонтанні бажання зв'язатися зі мною в рамках незапланованих сесій можуть бути зафіксовані письмово і бути предметом нашого обговорення в призначений термін.
 2. Під час критичних емоційних станів, гострих травматичних ситуацій, що можуть супроводжуватись панічними атаками, думками про самогубство може бути рекомендовано (в індивідуальному порядку) декілька консультацій в тиждень.

Конфіденційність

 1. Я гарантую повну конфіденційність нашої роботи. Ніякі подробиці Вашого життя не стануть відомі третій стороні, незалежно від того, знайомі Ви з цією людиною чи ні.
 2. Зі свого боку клієнт має право розповідати все те, що вважатиме за потрібне про свій особистий досвід в роботі з психологом.

Винятки

 1. Винятком є ситуації професійної супервізії або інтервізії, під час якої я можу обговорювати ситуації, що виникли в нашій роботі з колегами (при цьому Ваші дані будуть змінені).
 2. Винятком є ситуації, коли Ваш стан може потенційно загрожувати Вашому здоров'ю і (або) життю або здоров'ю і (або) життю когось іншого. В такому разі я залишаю за собою право звернутись в спеціалізовані органи для додаткової допомоги Вам.