Психологічні заходи онлайн

Психологічні заходи онлайн

Психологічні заходи у Львові

Для кого підійде формат групової терапії:

Психологічні групи створюються для тих, хто хоче розібратись із своїми проблеми (загальними і специфічними, цим і відрізняються групи - темами та форматом), у кого є складнощі у міжособистісному контакті, кому складно встановлювати і підтримувати стосунки, кому важко будувати близькість, хто схильний впадати у залежність від інших людей, їх оцінок та упереджених ставлень.

Якщо у вас низька самооцінка, є труднощі у прийнятті себе та відстоювання своїх кордонів, коли вам складно відмовити і відстояти свою думку перед іншими.

Що може дати мені група?

Основне, що можна отримати в групі - це підтримку, безоціночне ставлення, повагу та прийняття. У групі створюється безпечне середовище, де можна навчитись побудові міжособистісних стосунків, створенню нових моделей взаємодії з людьми, а також:

  • отримати підтримку та емоційний відгук від ведучої та інших учасників/ць
  • поділитись власним досвідом та почути досвід інших
  • поговорити про тілесність, сексуальність і побудову стосунків з іншими людьми
  • пропрацювати свої особисті запити у форматі групової терапії
  • знайти комфортні для себе способи взаємодії із світом
  • навчитись відчувати та відстоювати власні кордони
  • навчитись відчувати та ідентифікувати власні емоції та переживання
  • легалізувати свої складні переживання злості, сорому, безсилля і вини
  • підвищити рівень психологічної грамотності

Скільки учасників в групі і яка тривалість?

Кількість учасників є важливим фактором групової динаміки на терапії, тому для оптимальної роботи максимально допустима кількість - 8-10 людей. Після 3 зустрічі група набуває закритого формату (більше прийому нових учасників не буде)

Тривалість однієї зустрічі - 3 години/1 раз на два тижні. Наприклад, у тематичній терапевтичній групі "Я та кордони моєї особистості" загалом заплановано 10 зустрічей де буде як лекційний матеріал так і практичні вправи (тривалість 4 місяці).

Оплата та реєстрація на групу.

Аби підтвердити бронювання свого місця на групі необхідно оплатити за першу та останню зустріч у розмірі 40 € + 2,7% платіжної системи Fondy/Stripe. Рахунок буде виставлятись кожному з учасників на пошту перед кожною зустріччю. Якщо учасник групи прийняв рішення не прийти на групу (з'явились інші справи, проспав тощо) - група всерівно оплачується. Винятки, при яких оплата групи не потрібна можна прочитати на сторінці "Правила роботи з психологом".

ЦІНИ:
star
Терапевтична група (3 години)
40 € / 1 зустріч
star
Лекція (1,5 - 2 години)
200 €
star
Інтерактивний трейнинг (корпоративний) (2 - 3 години)
від 60 € / особа
star
Майстер-клас (корпоративний) (від 3-6 годин)
від 400 € за захід
Візьми контроль над своїм життям зараз.
Мої консультації можуть допомогти Вам знайти нові інструменти необхідні для Вашого особистісного розвитку. Почніть свій шлях до усвідомленого та щасливого життя вже зараз!