Анастасія Панасюк

Психолог-консультант

Я — психолог-консультант із досвідом роботи з 2014 року, у роботі використовую гештальт-підхід, спеціалізуюсь на методах гуманістичної та екзистенціальної психотерапії, використовую техніки КПТ (когнітивно-поведінкова терапія). Я люблю свою роботу та відчуваю, що допомагаючи людям долати труднощі в своєму житті та жити щасливіше я виконую свою місію на цій планеті.

"Усіх, хто лиш розпочинає свій шлях до більш усвідомленого життя чекає дивовижна подорож, сповнена безліччю емоцій та почуттів: від злості, страху та смутку до радості, збудження та любові, переживання та проживання яких стане новим досвідом та сформує нове уявлення про життя!"

Я закінчила ВНЗ “Острозька академія”, де отримала хорошу базу теорії та практики та здобула спеціалізацію “Дитячий психолог”. Додатково я пройшла сертифікаційну програму від NGO Association of Psychologists and Psychotherapists “Консультування у роботі практичного психолога” і паралельно проходила навчальний курс від “Insight” LGBTQ NGO “Практика психолога у гештальт-підході”. Впродовж усього часу, починаючи з 2014 року, я безперервно приймаю клієнтів, у власній практиці та від волонтерської програми Insight” LGBTQ (психологічна допомога ЛГБТКІ спільноті), відвідую інтенсиви та конференції, майстер-класи та лекції для підвищення своєї компетенції. Розвиток є невід'ємною частиною мого життя, тому сьогодні я здобуваю кваліфікацію гештальт-терапевта від ВОППГП "Український Гештальт Інститут".

“Перший крок до усіх змін у твоєму житті починається з питання: “Чи хочу я змін? Чи готовий я прикладати зусилля та відповідати за ці зміни у своєму житті?”

Якщо твоя відповідь “Так!”, вітаю, ти готовий до першої консультації і початку нової ери у твоєму житті!”

Якщо ви готові змінити своє життя на краще записуйтесь на консультацію!

Диплом Психологині Анастасії Панасюк Диплом Психологині Анастасії Панасюк Диплом Психологині Анастасії Панасюк Bornout CBT Диплом ЛГБТК Психологині Анастасії Панасюк Диплом Психологині Анастасії Панасюк Conference Gestalt 21 Coping War CBT Seminar 21 Диплом Психологині Анастасії Панасюк Диплом Психологині Анастасії Панасюк
ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ →