Анастасія Панасюк

Психолог-консультант

Я — психолог-консультант із досвідом роботи з 2014 року, у роботі використовую гештальт-підхід, спеціалізуюсь на методах гуманістичної та екзистенціальної психотерапії та використовую техніки КПТ (когнітивно-поведінкова терапія). Я люблю свою роботу та відчуваю, що допомагаючи людям долати труднощі в своєму житті та жити щасливіше я виконую свою місію на цій планеті.

"Усіх, хто лиш розпочинає свій шлях до більш усвідомленого життя чекає дивовижна подорож, сповнена безліччю емоцій та почуттів: від злості, страху та смутку до радості, збудження та любові, переживання та проживання яких стане новим досвідом та сформує нове уявлення про життя!"

Я закінчила ВНЗ “Острозька академія”, де отримала хорошу базу теорію та практику і здобула спеціалізацію “Дитячий психолог”. Додатково я пройшла сертифікаційну програму від NGO Association of Psychologists and Psychotherapists “Консультування у роботі практичного психолога” і паралельно проходила навчальний курс від “Insight” LGBTQ NGO “Практика психолога у гештальт-підході”. Впродовж усього часу, починаючи з 2014 року я безперервно приймала клієнтів, у власній практиці та від волонтерської програми Insight” LGBTQ (психологічна допомога ЛГБТКІ спільноті). Розвиток є невід'ємною частиною мого життя, тому сьогодні я здобуваю кваліфікацію гештальт-терапевта від ВОППГП "Український Гештальт Інститут".

“Перший крок до усіх змін у твоєму житті починається з питання: “Чи хочу я змін? Чи готовий я прикладати зусилля та відповідати за ці зміни у своєму житті?”

Якщо твоя відповідь “Так!”, вітаю, ти готовий до першої консультації і початку нової ери у твоєму житті!”

Якщо ви готові змінити своє життя на краще записуйтесь на консультацію!